Cariere & Job

Lista job-uri disponibile in cadrul DigitalCrom:

1. Programator WEB

Tip Job: full time
Localitate: Campina, Galati

Candidat ideal:
–  persoana responsabila si corecta
–  atentie la detalii si gandire constructiva
– capacitate de incadrare in timpul alocat proiectului

Cerinte:
– experienta de minim 4 ani dovedita prin portofoliu;
– PHP, MySQL, HTML, CSS 3, Javascript, XML; AJAX

Beneficii:
– Salariu fix + pachet de bonusuri
– Laptop + Telefon Mobil
– posibilitati reale de invatare si aprofundarea cunostintelor.

Asteptam CV la job@digitalcrom.ro
2. Agent de Vanzari

Tip Job: part time sau full time
Localitate: oriunde in Romania

– persoana responsabila si ambitioasa;
– prezenta agreabila;
– cunostinte  in domeniul IT.

 Responsabilitati:
– contactarea potentialilor clienti prin email sau telefon;
– identificarea solutiilor potrivite pentru potentialul client;
– intocmirea de rapoarte de activitate.

Beneficii:
– Salariu fix ( in conditiile indeplinirii target-ului impus )
– Comision motivant ( fara target impus )
– Materiale Publicitare
– Curs de Vanzari

Nota: Activitatea ocupantului acestui post se realizeaza exclusiv off-line, nu este permisa prezentarea serviciilor noastre catre potentialii clienti in mediul online !